Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/platne/serwer131384/public_html/vuka-garden.pl/wp-content/plugins/mikado-core/core-dashboard/sub-pages/import/import.php on line 283
Transport – VUKA Garden – Designerskie paleniska ogrodowe
Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image
Home  /  Transport

Transport

1. Warunki i koszty dostawy zamówień w sklepie www.vuka-garden.pl

Dostawę zamówionych produktów w sklepie www.vuka-garden.pl realizują wyspecjalizowane firmy kurierskie. Wszelkie informacje związane z kosztami transportu znajdą Państwa na karcie wybranego produktu oraz w trakcie procesu zamówienia.

Ważne. Sklep internetowy www.vuka-garden.pl realizuje dostawy towaru tylko na terenie Polski.

2. Terminy dostawy

VUKA Sp. z o.o. zapewnia iż dokłada wszelkich starań aby zamówienia realizowane były w terminie i dostarczone do klienta w stanie nienaruszonym. Termin realizacji zamówień za pośrednictwem wybranych firm kurierskich to od 3-5 dni roboczych od momentu wyprodukowania zamówionego produktu. Na prośbę Klienta dostawa produktu może być dostarczona w opóźnionym terminie.

3. Godziny dostawy

Dostawa zamówień realizowana jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00. W przypadku konieczności określenia konkretnego przedziału czasowego dostawy może zostać zrealizowana po wcześniejszym uzgodnieniu z firmą przewozową. W takich przypadkach może zaistnieć konieczność dodatkowej opłaty ustalanej indywidualnie z przewoźnikiem. Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana wówczas firma kurierska zwróci towar do sprzedawcy.

4. Koszt dostawy

Koszt dostawy towaru przez firmy kurierskie waha się od 19zł do 299zł w zależności od zakupionego produktu.
Przy większych zamówieniach w miarę możliwości koszty dostawy są łączone co pozwala na obniżenie kosztów dostawy. W takich przypadkach wymagany jest kontakt bezpośrednio z biurem obsługi klienta. Numer znajduje się na stronie www.vuka-garden.pl w zakładce kontakt.

X