Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/platne/serwer131384/public_html/vuka-garden.pl/wp-content/plugins/mikado-core/core-dashboard/sub-pages/import/import.php on line 283
Palenisko ogrodowe jako element wystroju Twojego tarasu – VUKA Garden – Designerskie paleniska ogrodowe
Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Home  /  Bez kategorii   /  Palenisko ogrodowe jako element wystroju Twojego tarasu

Czy palenisko ogrodowe może być elementem wystroju/designu Twojego tarasu albo ogrodu? Naszym zdaniem jak najbardziej może spełnić tego typu funkcje. Jedyny warunek to oczywiście zakup odpowiedniego paleniska bo jak wiadomo, nie każde palenisko poza jego właściwą funkcją spełnia też wymogi estetyczne.


Dobór właściwego paleniska ogrodowego
W zależności od wielkości tarasu oraz jego możliwości, możemy dopasować do niego nasze nowe palenisko. Jeśli taras jest zadaszony wówczas wybieramy niskie palenisko takie jak np. palenisko Solid lub Hex naszej produkcji. Natomiast w przypadku gdy mamy taras odkryty możemy pokusić się o zakup paleniska Nest lub Tower, które będą doskonałym uzupełnieniem oraz ciekawym elementem wystroju naszego tarasu. Jest jeszcze trzecia opcja dla posiadaczy wielkich tarasów, które mogą pomieścić naprawdę sporych gabarytów gdzie idealnym może okazać się nasze palenisko Block.

Palenisko Tower
Palenisko Nest
Palenisko Block


Palenisko ogrodowe w kolorach tęczy
Pamiętajmy o tym, że palenisko nie musi być nudne. W dzisiejszych czasach nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia w kwestii formy czy kolorystyki. Tak jest w przypadku naszych palenisk. Bez problemu nasi klienci mogą wybrać dowolną kolorystykę swojego przyszłego paleniska. Dlatego jeśli nie lubimy monotonii, a zależy nam nie tylko na funkcjonalności ale również na wyglądzie paleniska u nas możemy puścić wodze fantazji i zamówić palenisko w nietuzinkowym kolorze, które będzie cieszyć nasze oko.


Palenisko ogrodowe na tarasie tak czy nie?
Jeśli kochasz spędzać ciepłe, letnie noce na swoim tarasie w towarzystwie żywego ognia. Jeśli chcesz aby w ciągu dnia palenisko cieszyło oko, a nie szpeciło Twój taras na to nasze paleniska będą idealnym rozwiązaniem. 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

X