Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/platne/serwer131384/public_html/vuka-garden.pl/wp-content/plugins/mikado-core/core-dashboard/sub-pages/import/import.php on line 283
O nas – VUKA Garden – Designerskie paleniska ogrodowe
Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image
Home  /  O nas

Jesteśmy rzemieślnikami, którzy mierzą się z wdzięczną materią, jaką jest drewno i wymagającą, jaką jest stal. Piękno i siła, natura i kultura. Nasze meble harmonijnie łączą dwa światy budując trwałe i przyciągające uwagę przedmioty.

Proporcji szukamy odwołując się do bioniki, a inspiracją jest dla nas drzewo – symbol nieprzemijalności natury. Jak dąb, kojarzony z siłą i szlachetnością. Skandynawski jesion Yggdrasil – drzewo podtrzymujące wszechświat. Orzech – duchowa mądrość i płodność.

Zaczynamy od kreski, geometrycznych uproszczeń kształtów zaobserwowanych w naturze. Pracujemy z polskim drewnem najlepszej jakości. Nadajemy mu formę i zapewniamy podstawę ze szlachetnej stali. Masywną i mocną, jak konar drzewa. W efekcie tworzymy meble, które nie pozostawiają nikogo obojętnym. Przyciągają uwagę w każdej przestrzeni. Są jej mocnym akcentem.

OPINIE

Paleniska na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Klienci zadowoleni wiec czego chcieć więcej. Polecam!

Magdalena Kozak-Raszkowska
Studio Aranżacja Warszawa

Polecam jako dizajnerskie wykończenie ogrodu i miejsce spotkań z przyjaciółmi. Zarówno jakość wykonania jak i wygląd są na wysokim poziomie.

Amanda Gaj
Gaja Design, Toruń

Bardzo ciekawe projekty i bardzo solidnie wykonane. Kilku moich klientów korzysta i są bardzo zadowoleni. Osobiście polecam!

Agata Kret
Showroom AGMIMA, Rzeszów
X