Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/platne/serwer131384/public_html/vuka-garden.pl/wp-content/plugins/mikado-core/core-dashboard/sub-pages/import/import.php on line 283
Formy płatności – VUKA Garden – Designerskie paleniska ogrodowe
Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image
Home  /  Formy płatności

Formy płatności

W VUKA Garden dajemy Ci wygodę internetowych zakupów oraz wyboru sposobu płatności. Szybkie przelewy oraz przelew zwykły. Tak, jak wolisz!

Dostępne metody płatności w VUKA GARDEN:

1. Płatność elektroniczna
2. Przelew zwykły na rachunek bankowy

1. Płatność elektroniczna

To wygodna i szybka oraz przede wszystkim bezpieczna forma płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Tpay.
Dzięki niej w bardzo krótkim czasie wybrana kwota trafia na konto VUKA Garden .

Aby wybrać tę formę płatności, należy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas składania zamówienia, z dostępnych banków wybrać ten, w którym posiadamy aktywne konto, następnie zalogować się przy pomocy loginu i hasła.

Sprawdź, czy automatycznie uzupełnione, indywidualne dane pokrywają się ze szczegółami Twojego zamówienia. Po dokonaniu płatności otrzymasz automatyczną wiadomość. Gdy kwota zostanie zaksięgowana na naszym koncie, od razu przystępujemy do pakowania towaru i jego wysyłki.

2. Przelew zwykły na rachunek bankowy

Jest to opcja tradycyjnego przelewu z rachunku bankowego na inny rachunek. Numer konta do wpłaty oraz tytuł przelewu generowane są indywidualnie podczas każdego zamówienia i podawane w korespondencji mailowej z potwierdzeniem zamówienia towaru.

Aby dokonać płatności przelewem tradycyjnym należy wybrać tę opcję podczas składania zamówienia. Na wskazany przez zamawiającego adres e-mail wysyłana jest informacja o danych do przelewu. Wpłaty konkretnej kwoty należy dokonać z uwzględnieniem rachunku bankowego VUKA Garden oraz numeru zamówienia, generowanego automatycznie w mailu potwierdzającym. Po jej zaksięgowaniu na naszym koncie, wysyłamy towar.

Pamiętaj, aby dokonać wpłaty w wyznaczonym terminie! Po jego upływie, zamówienie wygaśnie.

POLECANE PRODUKTY

X